تاپینگ پیتزا چیست

در فست فودی ها و رستوران ها ، هنگام پخت غذا ، پیتزا و ساندویچ، دورچین هایی وجود دارد؛ که باید به غذا اضافه و مورد استفاده قرار گیرد، که به دلیل زیاد بودن مخلفات و فروش زیاد ، همیشه در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فست فودی نگهداری می شود.
اگر این مواد در ظروف عادی نگهداری شوند، باعث فاسد شدن یا پوسیدگی و خرابی غذا می شود. بنابراین ما به دستگاهی نیاز داریم که بتوانیم مواد باقی مانده را در آن قرار دهیم و هر زمان مشتری درخواست کرد بتوانیم این مواد باقی مانده را برای تهیه پیتزا، ساندویچ یا غذا به آن اضافه کنیم. به همین دلیل ، این مواد باید همیشه تازه و در دسترس باشند.

تاپینگ

اما چگونه این چیزها را تازه نگه داریم؟

این وظیفه ماشینی است که به آن تاپینگ پیتزا و ساندویچ می گویند. همانطور که از نامش پیداست ، دستگاهی که تمام مواد موجود در دستگاه را خنک و تازه نگه دارد، را یک تاپینگ پیتزا می نامند.
شما می توانید طرح های مختلف این دستگاه را در عکس های موجود در سایت مشاهده کنید.

بالای دستگاه قالبی وجود دارد که در آن حوضچه های استیل قرار داده شده است و شما می توانید انواع گوجه فرنگی ، خمیر پیتزا ، ترشیجات و بسیاری از ادویه های غذایی را در آن قرار دهید ، زیرا در زیر همان قالب یخچال قرار داده شده و دستگاه مانند یخچال کار می کند و به همین دلیل مواد نمی توانند خراب و آلوده شوند.
همچنین در صورت درخواست مشتری می توانید ادویه را از این قالب ها خارج کرده و به ساندویچ ها و پیتزا ها اضافه کنید. تاپینگ پیتزا و ساندویچ از بهترین تجهیزات فست فود هستند.

فروش تاپینگ پیتزا و ساندویچ زیریخچالی

ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان عمده تجهیزات ساندویچ و پیتزا در ایران ، به بازار فروش محصولات و تجهیزات فست فود خود نیاز داریم. در گذشته ما این کار را به صورت سنتی انجام می دادیم، اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فروشگاه های درجه یک آنلاین در دسته های مختلف ، به فکر ایجاد یک فروشگاه کاملاً حرفه ای در دسته تجهیزات آشپزخانه افتادیم تا بتوانیم محصولات را با قیمت مناسب تولید کنیم.
بر این اساس ، امروزه ما به عنوان مرکز تولید کننده عمده و فروشنده تجهیزات فست فود ، پیتزا ، ساندویچ در ایران شناخته شده ایم.

در نتیجه :

از تاپینگ پیتزا در مکان هایی مثل فودکورت ها، فست فودها، ساندویچی ها، رستواران ها، اشپزخانه های صنعتی و … استفاده می شود.
شما بر اساس فضا، نیاز و مکان مورد نظر می توانید آن را سفارش دهید.

تاپینگ پیتزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp